Analyytikkotiimi

Erittäin kattava, laaja ja koulutettu analyytikkotiimimme on yksi tärkeimpiä syitä säännölliseen ja erinomaiseen menestykseemme kerroinvedonlyönnissä. Olemme sitä mieltä, että jokaisella vedonlyöjällä, joka haluaa menestyä pitkäaikaisesti ja haluaa siten tuloja pitkällä aikavälillä, pitäisi olla takanaan luotettava ammattilaistiimi. Eihän vedonlyöntitoimistoissakaan kertoimien ja otteluennusteiden luomisesta vastaa vain yksi henkilö. Oletus siitä, että voit tienata vedonlyönnillä pitkäaikaisesti ”one-man-show“-tyyliin, on lievästi sanottuna lyhytnäköistä. 

Katso tiimiämme ja ota selvää kenen ansiosta voitat kanssamme!

 

ANALYYTIKKOTIIMIN JOHTO 

Jacob
Analyytikkotiimin johtaja
jacob@okvedot.com

TÄRKEIMMÄT ANALYSAATTORIT

Roman
Johtava jalkapalloanalyytikko
roman@okvedot.com
Daniel
Johtava tennisanalyytikko
daniel@okvedot.com
Michael
Johtava jääkiekkoanalyytikko
michael@okvedot.com
Zdenek
Johtava kamppailulajien analyytikko
zdenek@okvedot.com
Adam
JALKAPALLOANALYYTIKKO
adam@okvedot.com

Yhteistyössä toimivat asiantuntijat

Jan
KAMPPAILULAJIEN ASIANTUNTIJA
jan@okvedot.com
Sebastian
JALKAPALLOANALYYTIKKO
sebastian@okvedot.com
Milos
JÄÄKIEKKOANALYYTIKKO
milos@okvedot.com
Pavel
TENNISANALYYTIKKO
pavel@okvedot.com

Tietoa yrityksestä 

OKVEDOT - yrityksen päätavoitteena ja tehtävänä on auttaa mahdollisimman monta vedonlyöjää (ja myös muita) saamaan mahdollisimman suuret passiiviset tulot urheiluvedonlyönnin avulla. Tavoitteemme saavuttamisessa meitä auttavat ennen kaikkea kehittyneet strategiat, kattava tiimi ja valtava tietotaito kerroinvedonlyönnin alalta.